לפרטים והזמנות
חייגו 074-769-15-51
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים והזמנות חייגו 074-769-15-51 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:


קייטרינג לאירועי חברה

ומה נגיש באירוע? זו השאלה שכל מי שמתכנן אירוע חברה מתמודד מולה. לא קל להפתיע ולרגש את האורחים עם אוכל טעים, מקורי ומפנק. אבל מי שרוצה באמת – מצליח בכך. אז בואו גם אתם והכירו את האופציה הזמינה והמוצלחת כל כך של הולי בייגל פתח תקווה. המקום המומלץ להזמנת שירותי קייטרינג לאירוע חברה.

למה בוחרים בנו?
הולי בייגל פתח תקווה הפכה בשנים האחרונות להיות חברה מועדפת ואהודה ביותר בתחום הזמנת אוכל מוכן. בין אם מדובר על אוכל מוכן לפרטיים ובין אם מדובר על שירותי קייטרינג לאירועי חברה, זה המקום המומלץ והטוב ביותר בו ניתן ליהנות ממענה מושלם וטעים במיוחד. והלקוחות הרבים שבוחרים בנו מוכיחים את זה קבל עם ועדה. כי מי שמחפש את הטוב ביותר – ימצא את זה אצלנו.

בגלל המגוון והטעמים – אוכל חייב להיות טעים מאוד, כדי שהאורחים ייהנו ממנו. וטעם כידוע זה עניין שאין בו תמימות דעים. כי מי שאוהב מתוק לא תמיד יתלהב מתבלון חריף... אבל כאשר מדובר על אוכל טעים באמת, לרוב לא יהיו ויכוחים בין הסועדים. וכן, כולם ממש יוכלו ליהנות מהאוכל. אנחנו בהולי בייגל פתח תקווה משקיעים במתכונים מקסימים וטעמים מנצחים. לא פלא שכל מי שטועם רוצה לחזור על ההצלחה ומחפש הזדמנות לאכול אצלנו שוב...
בגלל השירות המסור – אצלנו בהולי בייגל רואים את הלקוחות בגובה העיניים. הצוות שלנו רואה את האירוע ואת ההצלחה של הלקוח כהצלחה אישית שלו. ואכן, אנחנו עושים כל מאמץ להפיק לכל מזמין אירוע את המושלם ואת הטוב ביותר. הצוות עמל לענות על כל צורך, לדייק את השירות בהתאם לצורך ולהעדפות הנוכחיות, ולהבטיח שהכול יהיה בשפע רב לשביעות רצון עורכי האירוע.

בגלל הטריות והאיכות – הולי בייגל חותרת לספק את מיטב המאכלים מכל הבחינות. והתנאי הבסיסי לכל זה הוא שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים במיוחד. זה כולל ירקות טריים, גבינות ומוצרים נוספים ברמת איכות גבוהה ביותר.

בגלל הכשרות – בהולי בייגל תוכלו להיות רגועים גם בדבר הכשרות. תעודת הכשרות מעידה כי המאכלים עונים על כללי הכשרות.

בגלל כל הסיבות שבעולם – הולי בייגל פתח תקווה, הקייטרינג המומלץ לאירועי חברה!
 


לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טלפון

מייל

לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרינו

* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד ט.ל.ח