לפרטים והזמנות
חייגו 074-769-15-51
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים והזמנות חייגו 074-769-15-51 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:


קייטרינג לאירועים פרטיים

כדי שהאירוע עליו אתם עמלים יהיה מוצלח אתם טורחים ומבררים, מתלבטים ומלקטים מידע. כן, אירוע פרטי הוא אירוע שההצלחה שלו חשובה לנו באופן אישי. ולכן נזיע כדי להפיק אותו בשלימות, ולבחור בשימת לב רבה את כל המרכיבים שלו. ומה עם קייטרינג לאירועים פרטיים?

למי שרוצה את הטוב ביותר
אם אתם לא מתפשרים, ואתם רוצים לאירוע שלכם את הקייטרינג הטוב ביותר, אנחנו גאים להציג בפניכם את השירות המתקדם והמומלץ של הולי בייגל פתח תקווה. שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים. הכירו את השירותים, קראו על היתרונות שלנו, והבינו מדוע גם לכם כדאי לבחור בהולי בייגל פתח תקווה לאירוע פרטי מושלם וטעים במיוחד.

מגוון המאכלים החלביים
הולי בייגל מציעה מענה בתחום האוכל החלבי המוכן. מגוון רחב של מאכלים ותבשילים מפורטים בתפריטים שלנו, מה שמאפשר לכל עורך אירוע לבחור תפריט מושלם ומתאים לאירוע שלו. התפריטים כוללים מאפים חלביים מפנקים, קינוחים יוקרתיים, תבשילים ערבים ועוד. אצלנו תוכלו גם אתם להרכיב את התפריט המושלם לאירוע שלכם.
האיכות והטריות
אצלנו אין פשרות בכל מה שקשור לאיכות ולטריות של המזון. כי אוכל הוא לפני הכול אוכל, רק אחר כך ניתן לראות בו יצירת אומנות וחגיגת טעמים. וכדי שהאוכל יהיה ראוי לתואר אוכל, הוא חייב להיות מוכן ממרכיבים ברמת איכות גבוהה מאוד. האיכות כוללת גם את פן הטריות – ככל שהירקות, הגבינות והמוצרים טריים יותר, כך האוכל יהיה מזין ונוח יותר לעיכול.

הכשרות של הולי בייגל פתח תקווה
חשוב לציין כי הולי בייגל מציעה שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים תחת פיקוח כשרות מעולה. וזה מבטיח כי כל המרכיבים שקיימים במאכלים כשרים. כמו כן בעניין ההתנהלות במטבח – משגיחי כשרות מדריכים את הצוות ומבטיחים כי האוכל כשר ואפשר יהיה להגיש אותו באירוע ללא חשש.

התאמה למגוון אירועים
הולי בייגל פתח תקווה מציעה שירותי קייטרינג למגוון רחב של אירועים. בין היתר אנו מספקים שירות לאירועי חברה, לחתונות, לאירועי יוקרה, לאירועים תחת כיפת השמים, לבריתות, בר מצוות ועוד. בעידן בו התפריט החלבי הפך להיות פופולארי ומבוקש מאוד, הולי בייגל גאה להוביל!
 


לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טלפון

מייל

לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרינו

* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד ט.ל.ח