לפרטים והזמנות
חייגו 074-769-15-51
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים והזמנות חייגו 074-769-15-51 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:


קייטרינג כשר למהדרין

לערוך אירוע בר מצווה יכול להיות קל ונוח אם עושים זאת בדרך הנכונה. אחד המקומות לערוך אירוע לחגיגות בר מצווה הוא בית כנסת. אם יש בסביבה שלכם בית כנסת גדול המאפשר לחגוג מסיבת בר מצווה, מה שנותר לכם לעשות הוא רק להזמין קייטרינג כשר למהדרין והאירוע שלכם מוכן! שירותי קייטרינג לאירוע בר מצווה כוללים מגשי אוכל איכותיים עם מגוון רחב של מאכלים לפי בחירה. צוות הקייטרינג מגיע אל בית הכנסת שלכם עם מגשי אוכל משובחים, עורך את השולחנות לאירוע ובסוף האירוע גם מפנה את המגשים הריקים. 
 

קייטרינג לבר מצווה חלבי

איזה קייטרינג הכי יתאים לאירוע בר מצווה בבית כנסת? התשובה היא - קייטרינג חלבי! קייטרינג לבר מצווה חלבי כולל גבינות מסוגים שונים, דגים, לחמים מצויינים ומגוון גדול של סלטים. נהוג לחשוב שהמטבח החלבי הוא מצומצם, אך למעשה המטבח החלבי הוא מגוון יותר מהמטבח הבשרי וכולל צירופים מדהימים של גבינות, מאפים וירקות.
 
איך מבצעים הזמנה של קייטרינג לבר מצווה חלבי כשר?
 
את ההזמנה של הקייטרינג עושים באמצעות בחירה מתפריט. התפריט מגוון מאוד ולעיתים קשה לבחור מכל המאכלים הטעימים המוצעים בתפריט. הדרך הטובה ביותר לבצע הזמנה של קייטרינג היא להתייעץ עם צוות הקייטרינג ולתת לצוות לכוון אתכם לבחירת מגשי האוכל המתאימים ביותר לאירוע שלכם. קייטרינג לבר מצווה חלבי כשר אפשר למצוא ברשת קייטרינג וותיקה ומקצועית הפרוסה ברחבי הארץ. 

קייטרינג לבר מצווה כשר - בחירה מתפריט

מעוניינים לבצע את ההזמנה לשירותי קייטרינג לבר מצווה כשר? אתם במקום הנכון! הולי בייגל סניף פתח תקווה מציע לכם לבחור מגשי אוכל איכותיים מהמטבח החלבי הכשר הנמצא בפתח תקווה. הולי בייגל סניף פתח תקווה כולל קייטרינג כשר למהדרין עם המאכלים הטובים ביותר לאירוע בר מצווה. צוות הולי בייגל סניף פתח תקווה מגיע עד אליכם עם מגשי האוכל החלביים ועם מאפי בייגל טריים מהטובים ביותר שיש. 
 

הולי בייגל סניף פתח תקווה מציע - קייטרינג כשר למהדרין

צוות הולי בייגל סניף פתח תקווה ישמח לשמוע מכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי לגבי האירוע החגיגי שלכם. ברגע שבחרתם במגשי האירוח של הולי בייגל סניף פתח תקווה, תדעו שבחרתם בקייטרינג הטוב ביותר! 

 

 
 


לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טלפון

מייל

לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרינו

* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד ט.ל.ח