לפרטים והזמנות
חייגו 074-769-15-51
או מלאו את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לפרטים והזמנות חייגו 074-769-15-51 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:


קייטרינג חלבי כשר למהדרין

החברה עורכת אירוע בקרוב? רוצים לפנק את העובדים, ולערוך אירוע מיוחד ומרשים? כן, זה בהחלט חשוב מאוד לערוך אירועים כאלו, ולדאוג לאווירה טובה בקרב העובדים, ולתדמית החברה בעיני עצמה והסובבים אותה. אירוע כזה בהחלט עונה על המטרות, ומאפשר לכם לחזק את הפעילות של החברה.

על האוכל שמגישים
אוכל הוא מרכיב כמעט עיקרי בכל אירוע. כמעט, כי יש לנו מרכיבים נוספים שממלאים תפקיד חשוב. אבל אפשר לומר שכאשר האוכל טעים, מגוון ומשובח, האירוע עתיד להיות מוצלח והאווירה נעימה. ואילו אם האוכל לא ממש יענה על תנאי סף אלו, האירוע לא יוכל להצליח. גם אם נשקיע בתכנית גרנדיוזית ונחלק מזכרות מדהימות. כן, אוכל הוא צורך אנושי בסיסי שמרגיע את הקהל, יוצר תחושה נעימה ומשרה אווירה חמימה.

בואו לבחור את האוכל המוצלח ביותר!
הולי בייגל פתח תקווה מזמינה אתכם להכיר את שירותי הקייטרינג של החברה. לצד האוכל המפנק והתפריטים המלהיבים של הולי בייגל אותם ניתן לרכוש במקום, אנחנו מציעים גם שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין.
חברות רבות וגם בעלי אירועים פרטיים בוחרים בנו שוב ושוב לעריכת אירוע מוצלח. גם אתם תוכלו לקבל אצלנו מענה מושלם בכל מה שקשור לשירותי קייטרינג חלבי לאירוע שלכם.

מה תקבלו בהולי בייגל?
הולי בייגל עושה הכול כדי לספק ללקוחותיה מענה מושלם, ולאפשר לכל אחד מהם לקיים את האירוע באופן משביע רצון. גם אתם תיהנו אצלנו מכל הערכים הבאים:
  • איכות – כל המאכלים שיוצאים ממטבחנו מיוצרים ממרכיבים איכותיים וטריים ביותר. תוכלו להיות רגועים בדבר טריות האוכל ואיכות המרכיבים שלו.
  • טעם – בכל מה שקשור לטעם, אין הרבה מה לדבר. מה שצריך זה פשוט לטעום את האוכל של הולי בייגל. אחרי שטועמים מבינים מדוע כל כך הרבה לקוחות בוחרים לאכול אצלנו ולהזמין אירועים שוב ושוב.
  • מגוון – הולי בייגל פתח תקווה מציעה מגוון רחב של מאכלים ותפריט עשיר לכל אירוע. בין היתר ניתן להזמין אצלנו אירועי חברה, מסיבות, חתונות, אירועים תחת כיפת השמים ועוד.
  • כשרות – הולי בייגל פועלת תחת גוף כשרות מוסמך, מה שמבטיח את רמת הכשרות של המאכלים שלנו.
 


לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טלפון

מייל

לפרטים והזמנות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרינו

* התמונות באתר הינם להמחשה בלבד ט.ל.ח